Naujienos

Apie mus rašo...

Paskelbta: 2012 Vas 27.

Švenčionėlių Mindaugo gimnazijoje įvyks Vilniaus arkivyskupijos Carito renginys

Paskelbta: 2012 Vas 21.

Š.m. vasario 23 d., 11:30 val. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijoje įvyks Vilniaus arkivyskupijos Carito vykdomo projekto „Modernus bendruomeninis darbo ir šeimos įsipareigojimų derinimas“ renginys  „Savanoriauk Švenčionėlių vaikų dienos centre „Šypsenėlė“.

Kviečiame į renginį "Savanoriauk Šalčininkų dekanato Socialinės ir sielovadinės pagalbos namuose skyriuje ir Šalčininkėlių vaikų dienos centre"

Paskelbta: 2012 Vas 21.

Kviečiame į Vilniaus arkivyskupijos Carito vykdomo projekto „Modernus bendruomeninis darbo ir šeimos įsipareigojimų derinimas“ renginį  „Savanoriauk Šalčininkų dekanato Socialinės ir sielovadinės pagalbos namuose skyriuje ir Šalčininkėlių vaikų dienos centre“ , kuris vyks 2012 m. vasario  21 d. (antradienį), 11.00 val., adresu Vilniaus g. 8, Šalčininkėlių k., Šalčininkų r.     

Kviečiame į Vilniaus arkivyskupijos Carito vykdomo projekto „Modernus bendruomeninis darbo ir šeimos įsipareigojimų derinimas“ renginį  „Savanoriauk Šalčininkų dekanato Socialinės ir sielovadinės pagalbos namuose skyriuje ir Šalčininkėlių vaikų dienos centre“ , kuris vyks 2012 m. vasario  26 d. (sekmadienį), 13.00 val., adresu Vilniaus g. 8, Šalčininkėlių k., Šalčininkų r.     

generic-small

Aplankykite mūsų foto galerijas ir pamatykite Caritas veiklą kitomis akimis.

Žiūrėti...

Foto galerijos

Apklausa

Įvertinkite mūsų naująją svetainę!